Hakkımızda

Oleamour Kimdir?

Oleamour Zeytinyağı

Çiftligimizde yetiştirdiğimiz zeytin ağaçlarımız Hatay’da bulunan Reyhanlı ilçesinin Besinhan köyünde 1915 yılında aile büyüklerimiz tarafından ekilmiş ve bereketli köklerini günümüze kadar salmıştır. Oleamour adını zeytin ağacının büyük ve sonsuz aşkından almıştır. Zeytinyağı öyle bir meşakkat ve sabır ister ki ona aşık değilseniz asla verim alamazsınız.

Kırmızı toprakların paha biçilemez değeriyle, bölgemizde bulunan zengin bitki örtüsü ve dağların eşsiz havası birleştiğinde en kaliteli zeytin tanelerini elde etmekteyiz. Zeytin ağaçlarımız sahip olduğu coğrafi konumu, bitki örtüsü ve iklimsel özellikleriyle zeytinyağına eşsiz bir aroma ve tat vermektedir.

İşte bu zengin ve özel tadı sizlerle paylaşmak için her yıl hasat döneminde 12.000 ağacımız tam olarak olgunlaştıktan sonra teker teker el ile toplanarak 3 saat içinde fabrikamızda kontini sislemle 28 derece soğuk naturel sıkım yapılmaktadır. Dedelerimizin mirası olan zeytinyağı hikayemiz, sizlere ve gelecek nesillere katıksız ve minarel bakımından en zengin zeytinyağlarını sunmayı hedeflemektedir.